O autorze
Monika Jaruzelska - stylistka, dziennikarka, projektantka. Absolwentka polonistyki UW, studiowała również psychologię. Założycielka Szkoły Stylu. Od jesieni 2011 roku autorka "inteligenckiej kolekcji MJ" i programu "Bez Maski"www.bezmaski.pl

Życie po życiu, czyli o śmierci bez patosu

Bartek Prokopowicz w szczerej do bólu rozmowie z Moniką Jaruzelską, między innymi o tym, co łączy Go z Halinką Młynkową.

Życie po życiu, czyli o śmierci bez patosu.
Ich wspólne zdjęcia obiegły media natychmiast. Halinka Młynkowa i Bartek Prokopowicz. Skandal! Ona zostawiła męża, on szybciutko „pocieszył” się po śmierci żony Magdy, osoby niezwykłej, założycielki Fundacji Rak&Roll. Tak jak Państwu obiecałam, zaprosiłam wdowca Bartka Prokopowicza, znanego operatora (między innymi Dług, Przedwiośnie) do mojego programu Bez Maski.


To moja najtrudniejsza rozmowa. Byłam z Magdą emocjonalnie związana, wiedziałam o blaskach i cieniach ich związku, który już dawno nie wyglądał tak jak w filmie Aliny Mrowińskiej „Magda, miłość i rak”. Z bajki o Królewnie, Królewiczu i złym Smoku-raku, którego wspólnie pokonali dzięki wielkiej miłości. A potem żyli długo i szczęśliwie... Niestety jak to często bywa: ani długo, ani szczęśliwie. Były awantury, samotność, a nawet przemoc. Rozstania i powroty. I wreszcie rozstanie ostateczne. A teraz tabloidy spekulują o nowym związku Bartka i piosenkarki, którzy poznali się na festiwalu w Opolu, który On reżyserował. W Internecie zawrzało.

Czy ból po stracie bliskiej osoby wyklucza nowe uczucie? Nie wiem. Dlatego zapytałam o to Bartka.Mariola Kosowicz, szefowa Zakładu Psychoonkologii Centrum Onkologii w Warszawie w rozmowie z Michałem Kukawskim, MALEMEN, Nr 9 wrzesień 2012, str. 121:
Zobacz rozmowę Moniki Jaruzelskiej z Magdaleną Prokopowicz


Zapraszamy wszystkich fanów Moniki Jaruzelskiej i jej programu Bez Maski do oglądania dwóch wystąpień na Blog Forum Gdańsk:
14 października, godz. 12:00 - Być albo nie być celebrytą - Monika Jaruzelska, Łukasz Jakóbiak
14 października, godz. 13:45 - Popularność vs. merytoryczność - Monika Jaruzelska, Wiesław Godzic
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...