O autorze
Monika Jaruzelska - stylistka, dziennikarka, projektantka. Absolwentka polonistyki UW, studiowała również psychologię. Założycielka Szkoły Stylu. Od jesieni 2011 roku autorka "inteligenckiej kolekcji MJ" i programu "Bez Maski"www.bezmaski.pl

Kuba Rozpruwacz

Seryjny morderca polskich celebrytów, błazen i cham, czy autorytet rozprawiający się z rodzimą hipokryzją? Kim jest Kuba Wojewódzki?

Jest krytykowany i uwielbiany. Budzi zawiść i podziw. Wreszcie, stał się twarzą (maską?) popkultury i tytułowym bohaterem pierwszej polskiej, naukowej rozprawy nad istotą współczesnych mediów w Polsce. Książka profesora Wiesława Godzica (SWPS) jest świetną analizą antropologii kultury masowej. Napisana w przystępny (amerykański) sposób powinna stać się lekturą obowiązkową każdego nowoczesnego inteligenta.

Zapraszam do kolejnego odcinka ”Bez Maski”. Tym razem z profesorem Wiesławem Godzicem rozmawiać będziemy nie tylko o piersiach Angeliny Joli, gołych pośladkach Joanny Szczepkowskiej , i o kupie redaktora Jakuba Władysława Wojewódzkiego. Jeśli ktoś nie wierzy, to niech sam zobaczy…

Już jutro na targach książki na Stadionie Narodowym w Warszawie o godzinie 15.00-15.50, na scenie głównej odbędzie się panel "O popkulturze. Twarze i maski” w związku z wydaniem książki Wiesława Godzica Kuba i inni. Twarze i maski popkultury z udziałem Autora oraz Mariusza Czubaja, Moniki Jaruzelskiej, Marka Kacprzaka i Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Po zakończeniu panelu Autor będzie podpisywał książkę na stoisku 182/D18.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...