O autorze
Monika Jaruzelska - stylistka, dziennikarka, projektantka. Absolwentka polonistyki UW, studiowała również psychologię. Założycielka Szkoły Stylu. Od jesieni 2011 roku autorka "inteligenckiej kolekcji MJ" i programu "Bez Maski"www.bezmaski.pl

Wszystko na sprzedaż?

W tej historii jest wszystko. Miłość, zdrada, śmierć. Temat na ckliwą telenowelę i antyczny dramat. Pożywka dla bulwarówek i zapis życia artystycznych elit z okresu przełomu. Każdemu według potrzeb.

11 września premiera książki „Obywatel i Małgorzata” Małgorzaty Potockiej (wydawnictwo Czerwone i Czarne). Książka to rozmowa z redaktor Krystyną Pytlakowską i intymne dzienniki Potockiej, pisane podczas Jej związku z Grzegorzem Ciechowskim, liderem Republiki i Obywatelem G.C.

O książce, życiu i … o tym, jak biła braci Kaczyńskich linijką, rozmawiałam w najnowszym odcinku „Bez Maski” z Małgorzatą Potocką. Serdecznie zapraszam.

Polecam gorąco fragment filmu Andrzeja Wajdy, pod znamiennym tytułem „Wszystko na sprzedaż” (1968 rok) z Elżbietą Czyżewską, Beata Tyszkiewicz i nastoletnią Małgorzatą Potocką. Koniecznie trzeba zobaczyć.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...